brak w magazynie

Musical Fidelity MF-200 (MF200) Słuchawki nauszne Hi-Fi z mikrofonem


Sugerowana cena detaliczna: 1399.00 zł

Musical Fidelity MF-200

Najnowsze słuchawki od Musical Fidelity, oznaczone symbolem MF-200 kontynuują filozofię marki - dokładnej, wiernej i możliwie najbardziej neutralnej reprodukcji dźwięku, bez modnego obecnie "tuningowania" brzmienia.

Materiały użyte do budowy MF-200 to prawdziwe skóra, chrom i metal oraz wysokiej klasy gumowane tworzywa sztuczne, co pozwala połączyć znakomity wygląd, lekkość i wygodę z bardzo wysokim poziomem trwałości.

Musical Fidelity MF-200

Każda para słuchawek została wyposażona w dwa przetworniki 40mm, które są ręcznie dobierane i parowane, aby osiągnąć jak najwyższą zgodność akustyczną. Wykonano je z pojedynczego kawałka materiału, by zapewnić niezmienną grubość. Zespół inżynierów Musical Fidelity wykonał mnóstwo pracy, aby zapewnić MF-200 wyjątkową neutralność i precyzję, oddaną przez płaskie, szerokie charakterystyki przenoszenia częstotliwości oraz niski poziom zniekształceń.

Musical Fidelity MF-200

Musical Fidelity MF200 - szczegółowy opis
Najnowsze słuchawki od Musical Fidelity, oznaczone symbolem MF-200 kontynuują filozofię marki - dokładnej, wiernej i możliwie najbardziej neutralnej reprodukcji dźwięku, bez modnego obecnie "tuningowania" brzmienia. MF-200 to znaczący rozwój modelu MF100, rozbudowujący swojego poprzednika we wszystkich aspektach - wzornictwa, konstrukcji, materiałów i jakości brzmienia.

MF-200 wyposażone są w trwały, nieplączący się, gumowany kabel oraz dwie pary skórzanych lub zamszowych nausznic, wyposażonych w piankę zapamiętującą kształt głowy i uszu. Jej wykonanie znacząco wpływa na właściwości akustyczne oraz
komfort. Słuchawki mogą być przechowywane w zamszowym pokrowcu, dołączanym do kompletu. Na kablu znajduje się przycisk umożliwiający wyciszanie muzyki oraz odbieranie telefonów, co szczególnie ucieszy użytkowników smartfonów.

Musical Fidelity MF-200

Struktura obudowy została zaprojektowana na nowo i wykonana z nowych, bardziej obojętnych dźwiękowo materiałów. Pomoże to zminimalizować odbicia i fale stojące, tworząc czystsze, bardziej naturalne brzmienie.

Duże i mocne magnesy neodymowe zawierają krótką cewkę o wysokiej wydajności elektrycznej. Półotwarta konstrukcja chroni przed nadmiernym wydostawaniem się dźwięku na zewnątrz, oraz chroni słuchacza przed hałasem zewnętrznym. MF-200 wyposażone są też w otwory wentylacyjne, zapewniające bardziej przestrzenny dźwięk, znany z konstrukcji otwartych przy zachowaniu zalet konstrukcji zamkniętej.

Musical Fidelity MF-200

Słuchawki są bardzo skuteczne i łatwe do wysterowania. Brzmienie klasy hi-fi są w stanie zapewnić nawet w połączeniu z każdym tabletem, komputerem PC i telefonem

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, objęty 24-miesięczną gwarancją polskiego dystrybutora. W komplecie przejściówka na 6.3mm duży jack.

Przetworniki
Przetworniki Dynamiczne
Obudowa
Półotwarte
Impedancja
64 Ohm
Skuteczność
99dB
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Maksymalna moc wejściowa
30mW
Jakość kabla
trwały, nieplączący się, gumowany
Kabel
1.3m
Wtyk
3.5mm mini jack
6.3mm duży jack
Typ wtyku
Prosty
Regulacja głośności
TAK
Mikrofon
TAK
Etui ochronne
TAK
Redukcja szumów
NIE
Rozmiar przetwornika
41mm
Obrotowa słuchawka
TAK
Przewód do słuchawki
Lewa
Składane
NIE
INNE
otwory wentylacyjne zapewniające bardziej przestrzenny dźwięk
:
łatwe do wysterowania, współpracują z tabletami, PC i telefonami
:
luksusowe wykonanie i materiały
:
W komplecie przejściówka na wtyk 6.3mm
Waga bez kabla
250 gram
Gwarancja
24 miesiące


Galeria