brak w magazynie

Musical Fidelity Nu-Vista (Nuvista) Vinyl Audiofilski hi-endowy lampowy przedwzmacniacz gramofonowy MM / MC


Sugerowana cena detaliczna: 14999.00 zł

Musical Fidelity Nu-Vista Vinyl

Nu-Vista Vinyl to produkt stworzony na specjalnych warunkach. Musical Fidelity zawsze słynęło z pełnego, ciepłego analogowego brzmienia opartego o lampy nuwistorowe, zaś Anthony Michaelson zawsze darzył przedwzmacniacze gramofonowe wyjątkowym sentymentem. Wszak pierwszym produktem, który stworzył był przedwzmacniacz gramofonowy.

Nu-Vista Vinyl jest prawdopodobnie jednym z najlepiej grających i wyglądających pre-ampów gramofonowych dostępnych na rynku. Jego najważniejszą cechą jest praktyczny brak limitów, jeśli chodzi o parametry elektryczne wkładek, z jakimi można go parować. Jeśli Twoja wkładka należy do skrajnie trudnych w obsłudze, Nu-Vista Vinyl jest urządzeniem, którego potrzebujesz.

Urządzenie wyposażono w pięć, indywidualnie regulowanych wejść 2xRCA dla wkładek MM/MC. Każde wejście "zapamiętuje" ustawienia pojemności oraz impedancji, co pozwala płynnie przełączać się między różnymi wkładkami. Każde wejście może pracować w trybie zbalansowanym lub niezbalansowanym.

Nu-Vista Vinyl to przedwzmacniacz najwyższej klasy: zapewnia skrajnie niskie zniekształcenia, perfekcyjna korekcję RIAA aż do 60.000Hz, kompletny brak słyszalnych dla ludzkiego ucha szumów, najlepszą na rynku separację kanałów oraz olbrzymi margines overload. Nuvistorowe lampy zapewniają jedwabiście miękki dźwięk bez podkolorowań.

Zewnętrzne wykonanie przedwzmacniacza oddaje jego techniczną perfekcję wewnątrz.

Żywotność NuVistorów - minimalny czas pracy lamp kilkukrotnie przekracza 10.000 godzin, stąd producent nie przewiduje konieczności wymiany przez całe życie wzmacniacza.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Wkładka w zestawie
Wkładka w zestawie NIE
Typ wkładki
MM/MI
MC
Typ
Hybrydowy
Zniekształcenia THD
<0.01%
Impedancja wejściowa MM
47.000 Ohm
Impedancja wejściowa MC
od 10.000 do 47.000 Ohm
Wzmocnienie MM
31dB
Wzmocnienie MC
31dB
Stosunek sygnał/szum MM
>90dB
Stosunek sygnał/szum MC
>88dB
Wyjścia 2xRCA liniowe
1
Wejścia 2xRCA liniowe
5
Wyjścia 2xXLR
1
INNE
Każde wejście 2xRCA może mieć ustawione inne parametry dla innej wkładki
:
Precyzyjna korekcja RIAA do 60.000Hz
:
Oparty o lampy nuvistorowe
Zużycie prądu
30W maksmium
Wysokość
13cm
Szerokość
48.2cm
Głębokość
38.5cm
Waga
14.5kg
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Srebrny


Galeria