w magazynie

Musical Fidelity M2si (M2 si) Wzmacniacz zintegrowany stereo audiofilski 76W


Sugerowana cena detaliczna: 3599.00 zł

Musical Fidelity M2si

Wzmacniacz zintegrowany Musical Fidelity M2si to sprawdzona konstrukcja w przystępnej cenie, która czerpie swoje komponenty z legendarnych konstrukcji Musical Fidelity. Sekcja sterująca M2si została oryginalnie opracowana do 1000 watowej końcówki Titan.  Regulacja głośności odbywa się za pomocą scalonej drabinki rezystorowej PGA2320 od Burr-Brown co zapewnia perfekcyjny balans między kanałami, nawet przy cichym słuchaniu. 

M2si oferuje 76W mocy ciągłej na kanał generowanej przez w pełni tranzystorowe bipolarne końcówki mocy przy obciążeniu równym 8 Ohm i 127W przy obciążeniu 4 Ohm. Dzięki temu urządzenie może wysterować zdecydowaną większość kolumn na rynku oraz praktycznie wszystkie dostępne w podobnym zakresie cenowym. O zapas mocy dbają dwie baterie kondensatorów o pojemności 20.000 mF. 

Wzmacniacz można bezproblemowo wkomponować w system stereo dzięki wykorzystaniu sześciu analogowych wejść liniowych oraz wyjścia pre-out 2xRCA. Urządzenie wyposażone zostało w przedwzmacniacz klasy A z własnym obwodem zasilania. W efekcie M2si oferuje możliwość konfiguracji jako wzmacniacz lub przedwzmacniacz w jednej, kompaktowej obudowie.

Wzmacniacz oferuje brzmienie podparte mocnym, swobodnie prowadzonym basem i wysuniętą, nasyconą średnicą. Łagodna góra oraz ciepłe brzmienie podkreślają klasyczny, analogowy charakter wzmacniacza, który nawiązuje do bogatych tradycji łagodnego i barwnego brzmienia Musical Fidelity. 

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Moc ciągła (RMS)
Moc ciągła (RMS) 76W
Typ
Tranzystorowy
Klasa
AB
SEKCJA AUDIO
------
Przedwzm. gramofonowy
NIE
Stosunek sygnał/szum
96dB
Zniekształcenia THD
<0.014%
Pasmo przenoszenia
10 - 20.000Hz
Impedancja wejściowa
40.000 Ohm (wejście liniowe)
FUNKCJONALNOŚĆ MULTIMEDIALNA
------
Wi-Fi
NIE
UPnP
NIE
AirPlay
NIE
Bluetooth
NIE
USB DAC
NIE
Wejście USB Apple iPhone/iPod
NIE
WEJŚCIA/WYJŚCIA
------
Wyjścia 2xRCA liniowe
1
Wejścia 2xRCA liniowe
6
Inne złącza
Pre Out 2xRCA
pętla magnetofonowa 2xRCA
Wyjście subwooferowe
NIE
Wyjścia głośnikowe
1 komplet
Współczynnik tłumienia
36
INNE
wejście na końcówkę mocy
Pilot
TAK
Wysokość
10cm
Szerokość
44cm
Głębokość
40cm
Waga
9.2kg
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Srebrny


Galeria