brak w magazynie

Musical Fidelity V90-DAC (V90DAC) Przetwornik cyfrowo-analogowy DAC


Sugerowana cena detaliczna: 999.00 zł

Musical Fidelity V90-DAC

to znakomity sposób na podwyższenie jakości brzmienia dla szerokiej gamy źródeł audio. Podzespoły umieszczone w solidnej, lecz dyskretnej i stylowej obudowie charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi. V90-DAC zmienia sposób słuchania muzyki z tanich źródeł dźwięki - od teraz Twoje ulubione utwory zabrzmią zupełnie inaczej!

Musical Fidelity V90-DAC

V90-DAC oferuje złącza: koaksjalne, dwa optyczne oraz asynchroniczne USB-B dla komputera PC. Jest w stanie współpracować z praktycznie każdym urządzeniem nadającym cyfrowy sygnał audio. Od komputerów PC i MAC, przez odtwarzacze strumieniowe do bardziej konwencjonalnych źródeł muzyki, jak odtwarzacze CD, cyfrowe radia, telewizory. V-90DAC gwarantuje wysoką, 32bitową jakość dźwięku w przystępnej cenie.

Musical Fidelity V90-DAC tył

Sercem układu jest 32-bit przetwornik DAC Ti Burr Brown PCM1795. Charakteryzuje się on wyjątkowo niskim poziomem zniekształceń jitter na poziomie 12 pikosekund oraz znakomitym stosunkiem sygnału do szumu wyższym niż 117dB. Technologie zastosowane w V90-DAC można spotkać jedynie w urządzeniach ze znacznie wyższej półki cenowej.

Musical Fidelity V90DAC front

V-90 DAC oferuje bardzo dojrzałe, neutralne, spójne i muzykalne brzmienie oparte na detaliczności oraz delikatnie ocieplonej średnicy i łagodnie prowadzonym, głębokim basie. Przetwornik sprawdza się w szczególnosci w urządzeniach budżetowych, dzięki niezwykłej umiejętności "uspokajania" oraz układania dźwięku przy jednoczesnym podnoszeniu jego walorów w każdym aspekcie: znaczącej poprawy detaliczności średnich i wysokich tonów, obciążenia i siły basu oraz wzmocnienia i zaznaczenia wokali na szeroko prowadzonej scenie muzycznej.

Musical Fidelity V90DAC przód

Starania producenta skupiły się na dwóch celach - osiągniąciu światowej klasy parametrów technicznych jitter oraz zapewnieniu współpracy z jak największą ilością źródeł cyfrowych w swoim przedziale cenowym. Asynchroniczne wejście USB pozwala wygenerować zupełnie nową jakość dźwięku z komputera po prostej, niesprawiającej kłopotu instalacji.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, objęty 24-miesięczną gwarancją polskiego dystrybutora.

Stosunek sygnał/szum 117dB
Pasmo przenoszenia 20 - 20.000Hz
FUNKCJONALNOŚĆ MULTIMEDIALNA ------
Wi-Fi NIE
AirPlay NIE
Bluetooth NIE
USB DAC TAK
Wejście USB Apple iPhone/iPod NIE
WEJŚCIA/WYJŚCIA ------
Wejście optyczne 2
Wejścia koaksjalne 1
Wyjścia 2xRCA liniowe 1
Złącze słuchawkowe Brak
Trigger NIE
INNE uniwersalność - możliwość współpracy z praktycznie każdym urządzeniem generującym cyfrowy sygnał audio
: asynchroniczne wejście USB-B
: high-endowa jakość dźwięku
: Jitter: <12 picosekund
: Jakość dźwięku na wejściach: 1x RCA coaxial connector SPDIF 32-192 kbps (16-24 bit stereo PCM) 2x TOSLINK optical connector 32-96 kbps (16-24 bit stereo PCM) 1x USB type 'B' connector - Asynchronous data stream at up to 24-bit/96kHz
Pilot NIE
Wysokość 4,7cm
Szerokość 17cm
Głębokość 10.2cm
Waga 600g
Gwarancja 24 miesiące
Kolor (główny) Czarny
Kolor (główny) Srebrny
Przetwornik DAC Burr-Brown TI PCM1795
Zniekształcenia THD 0.0004%


Galeria