brak w magazynie

Musical Fidelity M6s PRX Końcówka mocy stereo 230W


Sugerowana cena detaliczna: 13699.00 zł

Musical Fidelity M6s PRX

M6s PRX to w pełni zbalansowana końcówka mocy stereo (dual mono) wyposażona w technologię  CRPS (Choke Regulated Power Supply). Oparta o mechanizm dwóch dławików filtrujących prąd za transformatorem toroidalnym ogranicza zakłócenia płynące z sieci i zapewnia blisko stuprocentową stabilność natężenia prądu elektrycznego. Zastosowane dławiki blokują praktycznie w stu procentach prąd zmienny i oferują niski poziom oporności dla prądu stałego przez co są znakomitym filtrem.

Zazwyczaj stosowano je we wzmacniaczach lampowych, ale Musical Fidelity jako pierwszy producent na świecie zdecydował się na użycie ich w swoich wzmacniaczach tranzystorowych. Inżynierowie MF są przekonani o właściwościach CRPS do takiego stopnia, że nie zalecają podłączania M6s PRX to kondycjonera prądu. Całości dopełnia przewymiarowany układ zasilania, gdzie szczególną uwagę zwracają potężne, odporne na przegrzanie, mostki prostownicze. 

Co do zasady, w konstrukcji PRX skorzystano z topologii układów znanej ze wzmacniaczy Titan i AMS50, których cena w momencie wejścia na rynek sięgała 100.000zł. Dzięki temu końcówka mocy PRX łączy w sobie kombinację wysokiej mocy i wydajności prądowej ze znakomitą precyzją, czyli wszystko to, czego oczekują właściciele najlepszych kolumn stereo na świecie. 

Jak zwracają uwagę użytkownicy PRX podłączenie jej do kolumn sprawia wrażenie, "jakby urosły o rozmiar". Potęga dynamiki i zdolność do grania na wysokich poziomach głośności rośnie dramatycznie. 

Produkt oryginalnie zapakowany z kompletem akcesoriów dołączonych przez producenta z pełną polską gwarancją z legalnej dystrybucji na terenie kraju. 

Moc ciągła (RMS)
Moc ciągła (RMS) 230W
Typ
Tranzystorowy
Klasa
AB
Stosunek sygnał/szum
>120dB
Zniekształcenia THD
<0.007%
Pasmo przenoszenia
10 - 100.000Hz
Wyjścia głośnikowe
2 komplety
Wysokość
12.5cm
Szerokość
44cm
Głębokość
39.5cm
Waga
19.7kg
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
Srebrny


Galeria